Відгуки

Георгій 21.01.2023

Рекомендую Triangle TR685 (рульова) 215/75 R17,5 для вантажівок та автобусів на цілий рік. Керовані, м'які та зручні навіть на поганих дорогах. Дуже хороший знос, висока міцність, прохідність у будь-яку погоду, навіть у сильні снігові замети. Серйозних недоліків протягом року використання не виявив.

Харитон 18.01.2023

У порівнянні з моїми старими вантажними шинами павертрак просто суперкомфортні: немає ні вібрації, ні шуму, ні трясіння, поганими дорогами проїжджають майже непомітно. По зчепленню та управлінню теж немає зауважень, тільки в ожеледицю та в сніговій каші можливе невелике ковзання. Економічна, дуже вигідна гума.

Харитон 17.01.2023

Doublestar DSR08A на провідній осі моєї вантажівки з'явилася в мене рік тому. Загалом я цією гумою задоволений: машина їде впевнено, стійко, досить м'яко та нечумно. У глибоких калюжах може бути невелике аквапланування, але небезпечного стану не доходить. На льоду та снігу не було можливості поїздити, сухий асфальт тримають чудово.

Денис 16.01.2023

Ovation VI-628 (ведуча) 215/75 R17,5 в умовах теплої зими було просто чудово. Ще не знаю, як ці шини справляються на снігу, але з осені, коли я їх установив, не було жодного аквапланування чи просковзування. На сухій та теплій дорозі теж дуже добре: гальмування миттєве, керованість дуже хороша. На мокрій дорозі зупиняються не дуже швидко, але досить надійні. Шум несильний, досить зручна гума.

Харитон 16.01.2023

Дуже задоволений шинами ТРИАГЛЕ їжджу по всій країні, за будь-якої погоди по роботі. Тому вибирав найнадійніші, і не помилився, на снігу, сухій та мокрій дорозі зчеплення відмінне, те ж керованість та гальмування. На льоду гірше, особливо на поворотах, бувають проблемні зупинки, але поки що це єдиний мінус.

Ігор 13.01.2023

Купил недавно Triangle TR689A (ведуча) 215/75 R17,5 , но уже ездил и по лужам, и по укатанному снегу. В любых условиях сцепление и торможение хорошее. Нравится состав протектора – резина прочная, не повреждается, когда еду по неровным дорогам. Экономичные и удобные.

Валерій 12.01.2023

Я купив ці шини, бо сподобався рисунок протектора. Для провідної осі важливо, щоб шини добре тримали дорогу будь-якої пори року, і шини ГІТІ (привідна вісь) з цим завданням повністю справляються. Вже спробував їх на снігу та слизькій дорозі – стійкі та безпечні. Але дорого.

ігор 11.01.2023

У мене Пірелі на вантажівці. В результаті дуже задоволений – у сильні снігопади поки не потрапляв, але на укоченому снігу та невеликій ожеледиці поки проблем не було. На літній дорозі хороше зчеплення, в мокру погоду гума теж безпечна. Боковини шин посилені, це дає міцність – доводилося наїжджати на нерівності, в результаті жодної подряпини.

Луцьк 11.01.2023

Шини Бріджестоун купив на привідну вісь і радий. Вантажівка тепер не тягнеться через велике навантаження , а навіть якось легше. Спиляні дерева дуже важкі, раніше ледве тягла їхня моя вантажівка, а тепер я цього не відчуваю Я радий, купівлі.

Ольга 10.01.2023

Вантажівка у господарстві необхідна постійно, тому до вибору шин підійшла відповідально. Хотіла знайти безпечну всесезонку за демократичною вартістю. Зрештою, вирішила купити Lanvigator . Вибором дуже задоволена – гума міцна, добре поводиться на трасі взимку та влітку. Рекомендуватиму покришки!

Модули для Opencart