Отзывы
|
Рекомендую Triangle TR685 (рулевая) 215/75 R17,5 для вантажівок та автобусів на цілий рік. Керовані, м'які та зручні навіть на поганих дорогах. Дуже хороший знос, висока міцність, прохідність у будь-яку погоду, навіть у сильні снігові замети. Серйозних недоліків протягом року використання не виявив. |
|
У порівнянні з моїми старими вантажними шинами павертрак просто суперкомфортні: немає ні вібрації, ні шуму, ні трясіння, поганими дорогами проїжджають майже непомітно. По зчепленню та управлінню теж немає зауважень, тільки в ожеледицю та в сніговій каші можливе невелике ковзання. Економічна, дуже вигідна гума. |
|
Doublestar DSR08A на провідній осі моєї вантажівки з'явилася в мене рік тому. Загалом я цією гумою задоволений: машина їде впевнено, стійко, досить м'яко та нечумно. У глибоких калюжах може бути невелике аквапланування, але небезпечного стану не доходить. На льоду та снігу не було можливості поїздити, сухий асфальт тримають чудово. |
|
Ovation VI-628 (ведущая) 215/75 R17,5 в умовах теплої зими було просто чудово. Ще не знаю, як ці шини справляються на снігу, але з осені, коли я їх установив, не було жодного аквапланування чи просковзування. На сухій та теплій дорозі теж дуже добре: гальмування миттєве, керованість дуже хороша. На мокрій дорозі зупиняються не дуже швидко, але досить надійні. Шум несильний, досить зручна гума. |
|
Дуже задоволений шинами ТРИАГЛЕ їжджу по всій країні, за будь-якої погоди по роботі. Тому вибирав найнадійніші, і не помилився, на снігу, сухій та мокрій дорозі зчеплення відмінне, те ж керованість та гальмування. На льоду гірше, особливо на поворотах, бувають проблемні зупинки, але поки що це єдиний мінус. |
|
Купил недавно Triangle TR689A (ведущая) 215/75 R17,5 , но уже ездил и по лужам, и по укатанному снегу. В любых условиях сцепление и торможение хорошее. Нравится состав протектора – резина прочная, не повреждается, когда еду по неровным дорогам. Экономичные и удобные. |
|
Я купив ці шини, бо сподобався рисунок протектора. Для провідної осі важливо, щоб шини добре тримали дорогу будь-якої пори року, і шини ГІТІ (привідна вісь) з цим завданням повністю справляються. Вже спробував їх на снігу та слизькій дорозі – стійкі та безпечні. Але дорого. |
|
У мене Пірелі на вантажівці. В результаті дуже задоволений – у сильні снігопади поки не потрапляв, але на укоченому снігу та невеликій ожеледиці поки проблем не було. На літній дорозі хороше зчеплення, в мокру погоду гума теж безпечна. Боковини шин посилені, це дає міцність – доводилося наїжджати на нерівності, в результаті жодної подряпини. |
|
Шини Бріджестоун купив на привідну вісь і радий. Вантажівка тепер не тягнеться через велике навантаження , а навіть якось легше. Спиляні дерева дуже важкі, раніше ледве тягла їхня моя вантажівка, а тепер я цього не відчуваю Я радий, купівлі. |
|
Вантажівка у господарстві необхідна постійно, тому до вибору шин підійшла відповідально. Хотіла знайти безпечну всесезонку за демократичною вартістю. Зрештою, вирішила купити Lanvigator . Вибором дуже задоволена – гума міцна, добре поводиться на трасі взимку та влітку. Рекомендуватиму покришки! |