Отзывы
|
Я использую грузовые шины Сава уже несколько лет и они никогда не подводили меня. Они отлично справляются с широкими задачами и не изнашиваются быстро |
|
Шини Bridgestone M844: Чудове зчеплення з дорогою, навіть на мокрому покритті. Зносостійкі та надійні, забезпечують відмінне керування вантажним транспортом. |
|
Я пользуюсь грузовыми шинами бренда триангл уже несколько лет и могу с уверенностью сказать, что это одни из лучших шин на рынке. Они надежны и обладают отличным сцеплением даже на сильно изношенных дорогах |
|
Я работаю на стройке и наблюдаю за перевозкой тяжелого оборудования на грузовике. Континенталь - лучшее решение для моих нужд. Они надежны и повышают безопасность на дороге |
|
даблкоин 315/70/22,5 якраз підходять для моїх цілей: міцні, витривалі, довговічні. За рік їзди різними дорогами, у тому числі й убитими, жодного проколу чи грижі. Тримають дорогу дуже добре, незалежно від погоди чи якості асфальту. Рекомендую для вантажівок. |
|
Дуже порадували мене отані, ці шини протягом минулих 2 років: цілий рік добре тримають дорогу, висока прохідність у снігу та бруді, відносно чіпкі на льоду та мокрій поверхні. На асфальті взагалі, як по маслу, тільки шум посилюється. Загалом як для вантажних дуже тихі та м'які. Можна впевнено брати для нашого клімату. |
|
Триангл тиха та комфортна гума, керування зберігається незалежно від погоди. Це справді універсальні всесезонки. До того ж, ще й недорогі, з урахуванням того, що майже не зношуються і не пошкоджуються навіть на поганих дорогах. Дуже подобається прохідність снігу. |
|
Ауфайн справжнє задоволення. Не потрібно міняти шини по сезону - вони чудово служать цілий рік, крім того, дуже довго гасають - у мене вже другий рік пішов, а протектор виглядає як новий. Гальмують швидко, в поворотах слухняні та зручні, будь-яку дорогу тримають добре, хоч лід, хоч асфальт, хоч сніг. Рекомендую, не пошкодуєте. |
|
Windforce WD2020 Це саме те, що мені потрібно було для вантажівки. Співвідношення ціни та якості оптимальне, покришки дуже міцні, що дуже важливо, тому що часто їжджу на розбитих дорогах. На нормальній трасі взагалі зручно, швидко та легко рухаються. Суха дорога, калюжі та невелика ожеледиця – нормально. Знос після першого року непомітний, пару ям упіймав - ніяких наслідків. Поки що дуже задоволений. |
|
Зчеплення, маневреність, гальмування та керованість Aplus у будь-яких умовах хороші. Шуму немає, не трясе, загалом дуже комфортна їзда. Єдиний недолік – складності з балансуванням. Коли вирішили, зауважень більше не було. |